Tag : циркулација

Здравје Магазин

Овој тест со ладна вода открива дали имате здраво или болно срце!

Слободен Печат
Се работи за тест кој едноставно можете да го направите дома, а кој наводно открива во каква состојба ви е срцето и колку е здраво....
Здравје Магазин

ВИ ОТЕКУВААТ СТАПАЛАТА? Постои една причина зошто тоа се случува

Слободен печат
Овој сериозен проблем погодува голем дел од светската популација...
Здравје Магазин

Зајакнете го имунитетот и подобрете ја циркулацијата со ликер од мед

Слободен печат
Лековитите својства на ликерот од мед доаѓаат токму од присуството на мед и прополис во неговиот состав. Овој напиток ќе ви помогне да ги решите...