Tag : целје пивоварна лашко

Ракомет Спорт

СТРУГА 2019: Еурофарм Работник, Констанца, АЕК…!

Слободен печат
Покрај „Женска плажа“ на Охридското езеро и оваа година љубителите на ракометот можат да следат квалитетни натпревари во периодот од 14-17 август во еден од...