• бурата

Принцот Вилијам не се чувствува заробено во кралското семејство: Бурата по интервјуто не запира, кој ја кажува вистината?

Извор близок до војводата од Кембриџ откри дека принцот Вилијам не се чувствува заробен во дворецот… Во експлозивното интервју кое принцот Хари и Меган Маркл и го дадоа на славната водителка Опра Винфри, војводата од Сасекс изјави дека се чувствувал како заробеник во семејството пред тој заедно со својата сопруга да ги напушти кралските должности. …

Принцот Вилијам не се чувствува заробено во кралското семејство: Бурата по интервјуто не запира, кој ја кажува вистината? Read More »