18 C
Скопје

Tag : бјорн кујперс

Спорт Фудбал

ПСЖ е лош губитник, играчите го обвинија судијата дека ги навредувал

Слободен печат
Фудбалерите на ПСЖ делуваа немоќно на реваншот во ЛШ против Манчестер сити, а тоа внесе голема нервоза во нивните редови. Тие загубија со 2:0 во...