15 C
Скопје

Tag : бик

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 19 јануари: Се наоѓате во период во кој ќе остварите многу соништа

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски парови кои се најмоќни и најстрасни кога се заедно

Слободен печат
Според астрологијата,  четирите елементи од кои зависат карактеристиките на хороскопските знаци се оган, воздух, вода и земја, а токму тие елементи одредуваат колку вие и...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Приземни и емоционално интелигентни: Хороскопски знаци кои даваат најдобри совети!

Слободен печат
Ви се случило ли некогаш да не знаете каква одлука да донесете? По многубројните неуспешни обиди самите да одлучите што е најдобро за вас, веројатно...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Астролозите ни предвидуваат многу среќна година: 2021 ќе биде судбоносна за овие знаци

Слободен Печат
Уште во првите денови на новата година, ќе можеме да се релаксираме и да гледаме на животот  попозитивно. Астролозите предвидуваат многу среќна за годината што...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие 3 хороскопски знаци во следните 5 дена ќе доживеат комплетна промена во нивните животи

Слободен Печат
Конечно судбината ќе одигра важна улога во животите на овие три хороскопски знаци, барем така велат ѕвездите. Од денес 6 до 10 октомври три хороскопски...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Не ви препорачуваме да се задевате со нив – Трите најодмаздољубиви хороскопски знаци

Слободен печат
Ако повредите личност родена во знакот Јарец, да знаете дека тоа ќе го преплаќате и отплаќате во текот на целиот живот....
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Кои се најголемите опсесии на хороскопските знаци: Парите и луксузот го опседнуваат Бикот, Лавот сака да биде најдобар во се!

Слободен печат
Овенот е опседнат со шопинг Припадниците на овој знак се бестрашни и големи ентузијасти на сите полиња од животот, па и во нивните опсесии. Тие...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 28 мај, четврток – Погледнете што велат ѕвездите за денес

Слободен печат
Овен Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви носи некои новости. Пред се...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскоп за 29 април – Погледнете што вели хороскопот за оваа среда

Слободен печат
ОВЕН РАБОТА: Полни сте со ентузијазам, уживајте во пријатните моменти и целиот ден искористете го за разговори со пријателите и блиските. ЉУБОВ: Насочете се кон...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие хороскопски знаци можат најдолго без секс!

Васко Спасоски
Ви претставуваме три хороскопски знаци кои најдолго можат да издржат без секс. Погледнете, можеби вие сте еден од овие знаци…  Бик Успешно се контролираат. На...