Tag : бензиска пумпа

Спорт Фудбал

Херојот Салах, одбрани бездомник од тројца напаѓачи

Слободен печат
Фудбалерот на Ливерпул кон крајот на минатиот месец, по победата над Арсенал (3:1)во Премиер лигата е снимен како му дава пари на бездомник на бензиска...
Хроника

Кумановец со пиштол на појас сакал да убеди работник на бензинска да му наточи гориво

Слободен печат
Полицијата лишила од слобода кумановец откако бил пријавен дека на појасот има пиштол. Тој, синоќа сакал да наточи гориво, но вработениот на бензинска пумпа одбил,...
Спорт Фудбал

Салах ја покажува класата со гест на бензиска пумпа! (ФОТО)

Слободен печат
Мохамед Салах веќе ја игра третата сезона во Ливерпул, каде дојде од Рома за 37 милиони фунти. Тој има учинок од 20 гола оваа сезона...
Хроника

Точел гориво и избегал без да плати: Државјанин на Македонија уапсен во Косово

Слободен печат
Државјанин на Македонија е уапсен на магистралниот пат Урошевац- Скопје, бидејќи со неговата кола, точел гориво на една од бензинските пумпи во Косово и избегал...
MacedonianAlbanian