4 C
Скопје

Tag : Бела Торн

Магазин Магазин слајдер Сцена

Бела Торн за „Disney“: Вршат притисок врз децата да бидат совршени

Слободен Печат
Поранешната ѕвезда на „Disney“, Бела Торн ја обвини кинематографската куќа за стандардот што наводно го наметнува. „Дефинитивно се врши голем притисок врз децата да бидат...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Бела Торн се извини на сексуалните работнички кои ги навреди со својот нов потег!

Слободен Печат
Бела Торн се извини на Твитер за контроверзноста што ја предизвика со отворањето сметка на страницата OnlyFans, каде фановите плаќаат за ексклузивни фотографии и видеа....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со експлицитни објави Бела Торн за 24 часа заработи еден милион долари (ФОТО)

Слободен печат
Пред една година, Бела Торн, некогашната принцеза на „Дизни“ ја изненади јавноста кога објави дека влегла во филмската индустрија за возрасни. Сега отиде чекор подалеку...
Еспресо Шоу биз

Девојчето од Дизни стана безобразна девојка: Гола во кревет со девојка! (ФОТО)

Слободен печат
Бела Торн (22), ѕвездата од Дизни порасна и стана опасна девојка и заводничка на машкиот, но и на женскиот род. Убавата актерка која на Инстаграм...
Еспресо Шоу биз

Ветерот и ја дувна кошулата, па и летнаа градите (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка и пејачка, Бела Торн (21) во Венеција покажа повеќе од што требаше и тоа на јавно место. Имено, Бела и нејзиното момче Бенјамин...