22 C
Скопје

Tag : барате

Жена Магазин Магазин слајдер

ФОТО: Барате инспирација за совршена боб фризура? Ние имаме неколку предлози…

Слободен печат
Веќе сите знаат дека боб фризурата е број еден и оваа сезона… од топ модели, до познати луѓе, сите ја носат на себе. Зошто и...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Ја барате совршената жена? Астролозите советуваат таа да е родена во овој хороскопски знак!

Слободен печат
Астролозите се согласуваат – ако постојат совршени луѓе, тогаш тоа се луѓето родени во знакот на Девица. Припадниците на овој знак, особено жените, не мораат ни да...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Посакувате романтичен сопруг? Ќе го најдете меѓу овие 3 хороскопски знаци!

Слободен печат
Станува збор за најдобрите љубовници и романтичари кои ќе ве научат да уживате во малите работи. Па така, доколку барате романтичен џентлмен, ви советуваме да...
Живот Забава Магазин Магазин слајдер

Интересни факти за океаните: Во нив има околу 20 тони злато, но не ни помислувајте да го барате!

Слободен печат
Дали знаевте дека океаните покриваат дури 71% од површината на Земјата. Но, тоа секако не е единствената интересна работа за нив. Продолжете со читање доколку...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Барате совет за среќен живот? Еве што ќе ви каже Џенифер Лопез!

Слободен печат
Џенифер има јасна порака за луѓето ширум светот… Џенифер Лопез со следбениците на социјалната мрежа на Инстаграм сподели неколку совети како да останете позитивни во...