Tag : бабура џуниор

Вести Скопје

Карпошани вечер ќе уживат во музичка забава со диџеј Бабура Џуниор

Слободен печат
Саботна музичка забава вечер од 19:30 до 21:30 часот ќе организира Општина Карпош на покривната површина на Трговскиот центар „Сити мол”. Преку овој настан, Општината...