24.8 C
Скопје

Tag : ал – Џарван

Вести Ви Препорачуваме Македонија

ВИДЕО | Зендели: Ал Џарван најави отварање канцеларија во Скопје

Пратеникот Фадил Зендели се сретна со Претседателот на глобалниот совет за толеранција и мир, Ахмед бин Мохамед ал – Џарван кој најави дека ќе отвори...