• аквамен

ФОТО+ВИДЕО | Џејсон Момоа ги разбесни Италијанците со фотографии од Систинската капела, мораше да се извини

Ѕвездата на „Аквамен“, актерот Џејсон Момоа престојувал во Италија на снимањето на филмот „Fast X“, десеттиот дел од филмската сага „Fast and Furious“, па минатата недела на Инстаграм објави фотографии од Систинската капела, поради што се извинил со оглед на тоа дека таму фотографирањето е забрането.   View this post on Instagram   A post …

ФОТО+ВИДЕО | Џејсон Момоа ги разбесни Италијанците со фотографии од Систинската капела, мораше да се извини Read More »