• 50 сент

Јавно ја навреди, па таа го натера искрено да се извини: 50 Сент ја исмеа топлес фотографијата на Мадона

Раперот и продуцент 50 Cent и се извинува на Мадона откако тој ја исмеа нејзината неодамнешна фотографија на Инстаграм. На почетокот на оваа недела, пејачката на „Material Girl“ сподели серија контроверзни фотографии на својот инстаграм-профил на кои носи  црна долна облека и мрежасти хулахопки во кревет, со откриена една од нејзините гради. Инстаграм подоцна ја …

Јавно ја навреди, па таа го натера искрено да се извини: 50 Сент ја исмеа топлес фотографијата на Мадона Read More »