5 C
Скопје

Tag : SJO

Хроника

Трајковски побара изземање на Јанева од „ТНТ” заради „Рекет”

Поранешниот градоначалник на Општина Гази Баба Тони Трајковски, кој е обвинет во случајот „ТНТ” на Специјалното јавно обвинителство, на денешното рочиште во Кривичен суд во...