TAA E „БОМБА“: Неда Украден во кожњак на мотор! - Слободен печат

TAA E „БОМБА“: Неда Украден во кожњак на мотор!

Во спотот за песната „Бомба“ освен во убави елегантни фустани, Неда Украден станала и моторџика на Харли Дејвидсон.

– Вистинската сопственичка на Харлито е моторџиката која се вика Ријана! Оваа згодна девојка е од Крапина и е страстен љубител на овој лепотан на две тркала, а инаку е сестра на мојот бубњар Матеј“, откри поп дивата.

– Спотот е снимен на неколку локации во Загреб под режиска палка на Дарио Радушин кој веќе ми изработи неколку убави спотови за песната „Како вино и гитара“, „Најтешко е кога се разделуваме“ и други, вели Неда.

Како ви се допаѓа Неда Украден повеќе – во кожњак како моторџика или како елегантна дама?

Прочитај повеќе

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

four × 4 =

Прочитај повеќе

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Погледнете како денес изгледа евровизиската победничка Кончита! (ФОТО)

Слободен печат