Сурова изјава на холивудската глумица: Ги сакам сите три сина, ама еден ми е миленик

Глумицата Џејми Присли е мајка на три деца, 12-годишниот син Дез и едногодишните близнаци Лео и Ленон.

Токму за најстариот син Дез изјавила дека со него има посебна поврзаност, која никој не може да ја достигне.

„Најубавото време го поминувам со мојот омилен син. Така е, го кажав тоа. Имам омилен син иако ги сакам сите три сина со целото мое битие. Дез и јас имаме специјална поврзаност, која никој не може да ја достигне бидејќи ние двајца расневме заедно, напишала Џејми на Инстаграм.

Обожавателите поради ваквата изјава ја нарекле сурова и неправедна мајка.

„Кутрите два помали сина, којзнае како се чувствуваат. Мајка ми секогаш имаше фаворит, но тоа никогаш не го кажа и мило ми е поради тоа. Баш е тажно“, напишала една мајка во коментар.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат