Српската пејачка Теодора во танга-бикини ужива во Хургада со момчето! (ФОТО)

Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ замина на летување во Хургада со своето момче Нино Челебиќ.

Поранешната учесничка на „Задруга“ ужива во ова летувалиште, а на Инстаграм објави неколку фотографии кои предизвикаа внимание.

Имено, сите се во бикини, но една посебно се издвои…

На таа фотографија теодора позира покрај морето, а својот задник го ставила во преден план…

Погледнете ги фотките на кои позира во бикини, а таа најжешката е последна во редот:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  Ања Рубик гола на насловната на „Вог“, прати силна порака за абортусот

Поврзани вести

Никој не ја препозна Ријана: Го покри цело лице, но тетоважите ја издадоа!

Слободен Печат

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Слободен Печат

ВИДЕО+ФОТО: Бодибилдер се ожени со секс кукла – Се запознале во бар, а после 8 месеци „врска“ ја запросил

Слободен Печат

ФОТО: Уна Чолиќ, Миа Бјелогрлиќ, Ела Дворник… Погледнете какви ќерки имаат познатите личности од Балканот

Слободен печат

ФОТО: Тамара Тодевска стави нова тетоважа, овојпат не е стих од химната…

Ирена Трајкова

ВИДЕО: Зошто се расплака Дуа Липа?

Слободен Печат

Остави Коментар

MacedonianAlbanian