Tag : Теодора Џехверовиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка Теодора во танга-бикини ужива во Хургада со момчето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ замина на летување во Хургада со своето момче Нино Челебиќ. Поранешната учесничка на „Задруга“ ужива во ова летувалиште, а на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Со години ја следи и ја малтретира: Младата српска пејачка веќе не можеше да крие што и се случува! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката и поранешна ријалити ѕвезда Теодора Џехверовиќ, беше гостинка во емисијата со Огњен Амиџиќ, каде меѓудругото зборуваше и за девојка која веќе подолго време ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Братот на Новак Ѓоковиќ ја „ќари“ една од најатрактивните српски пејачки (ФОТО)

Васко Спасоски
Ѓорѓе Ѓоковиќ, братот на тенискиот ас Новак Ѓоковиќ е наводно со една од најсексапилните српски пејачки, Теодора Џехверовиќ. Според извори на парот, тие се заедно...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ се обиде да изведе гимнастичка точка – стој на раце, но во еден момент изгуби контрола и се сруши на...
Еспресо Шоу биз

Таа е неверојатно секси: Велат дека е најжешката српска пејачка! (ФОТО)

Слободен печат
Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ привлекува големо внимание уште кога беше во реалното шоу „Задруга“, а таа ги изненади фановите кога неколку пати досега го...
MacedonianAlbanian