Tag : Хургада

Магазин Магазин слајдер Сцена

Српската пејачка Теодора во танга-бикини ужива во Хургада со момчето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ замина на летување во Хургада со своето момче Нино Челебиќ. Поранешната учесничка на „Задруга“ ужива во ова летувалиште, а на...
Вести Македонија

Патниците заглавени на скопскиот аеродром конечно летнаа за Хургада

Слободен печат
Околу 150 македонски туристи, откако повеќе од шест часа чекале авион, тие конечно летнале за Хургада. Патниците останале да чекаат на аеродромот бидејќи авион на...
MacedonianAlbanian