5 C
Скопје

Со новогодишната фотографија Северина ги разнежни фановите

Како и милиони луѓе ширум светот, и Северина новата година ја дочека во топлината на домот, таа прославуваше во станот во Загреб во друштво на мајка ѝ Ана, која истовремено го славеше и нејзиниот роденден.

„Тито и јас. Среќен роденден, мамо и нека на сите ни е старонормална Нова…“, напиша Северина.

На своите фанови Северина им откри дека во прославата им се придружил и нејзиниот син Александар, а успеа и да објави фотографија со него без да ја прекрши забраната.

„Синоќа кога си легнавме, само шепна: Ти си најдобрата мајка на светот…“, напиша Северина минатата недела под серијата фотографии.

Прочитајте и...  Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Поврзани вести

Миа Фароу призна дека Вуди Ален ѝ бил најголемата грешка во животот

Слободен печат

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени изгледот и не сака да се мажи

Слободен печат

Чајот од оригано идеален за ублажување на кашлица и искашлување на слузта

Слободен печат

Дневен хороскоп за 27 февруари: Денеска никој нема да остане рамнодушен на вашиот шарм

Теодора Циклевска

Виц на денот: Ѕвезда

Слободен печат

На денешен ден – 27 февруари

Слободен печат

Остави Коментар