23 C
Скопје

Сите гледаат во овие фотки на Кајли Џенер: Ноктите ги направи во стилот на нејзината чанта вредна 80.000 долари! (ФОТО)

Американската ријалити ѕвезда и најмладата милијадерка во светот, Кајли Џенер (23) објави нови секси фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои ги истакна своите гради, половината, но и своите нокти.

Кајли Џенер не се плаши да го покаже секој дел од своето тело и животот на социјалните мрежи. Таа повторно го направи тоа, кога објави фотографии на кои позира во светли фармерки и бел топ, кој едвај и ги сокри градите.

Ријалити ѕвездата си играла со боите, па на очите имала ставено жолта сенка и розов ајлајнер.

 

Фото: Инстаграм

– Се чуствував убаво – пишува во описот на фотките на Инстаграм.

Исто така во очи „боде“ и нејзината чанта која чини 80.000 долари, која е од познатиот бренд „Хермес“.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

Поврзани вести

Нов пресврт: Бракот на Бил и Мелинда Гејтс се распаднал поради милијардерот педофил?

Слободен печат

ВИДЕО: Илон Маск откри дека страда од Аспергеров синдром, кој можеби е тајната на неговиот успех

Слободен печат

По првата доза на „Фајзер“ сѐ уште можете да се заразите со новите соеви на корановирусот

Слободен Печат

Дали сум бремена? Седум главни разлики меѓу рана бременост и ПМС

Слободен Печат

Шварценегер ја откри вртоглавата сума што ја добил за еден збор во „Терминатор“!

Слободен печат

Предлог за денешниот ручек: Пилешко со зеленчук

Слободен Печат

Остави Коментар