Се омажи ќерката на Зорица Брунцлик која никогаш не се појавува во јавност (ФОТО)

Речиси сите ја знаат ќерката на Зорица Брунцлик и Кемиш – Злата, но малкумина знаат дека Зорица покрај Злата има уште три деца.

Пејачката пред Злата, која е единствено дете од бракот со Кемиш, родила уште две деца и тоа ќерката Милјана и синот Џорџа.

Инстаграм

Токму Милјана Џоловиќ, која по професија е новинарка, денеска го изговори судбоносното „Да“ на својот партнер.

 

View this post on Instagram

 

Mama❤ #wedding #mom #family #love

A post shared by Djordje Tutic (@djordje_tutic) on

Се разбира, на свечената церемонија присуствувала и Зорица со сопругот и останатите деца.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат