3 C
Скопје

Рис Витерспун и ќерка ѝ изгледаат како близначки (ФОТО)

Многу пати сите сме се увериле дека крвта не е вода, а најдобар доказ за тоа е дефинитивно актерката Рис Витерспун и нејзината 20-годишна ќерка Ава. Иако помеѓу нив разликата е 23 години, изгледаат како сестри.

„Женско искачање со мојата најдрага ќерка. (Ок, таа е мојата единствена ќерка, но сеедно)“, напишала актерката во описот на фотографијата на Инстаграм, каде прекрасните мајка и ќерка изгледаат апсолутно идентично во црните маици со црвен кармин.

Уверете се и самите:

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар