Провокативната Џенер „ги покри“ облините само со мрежа (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Провокативната Џенер „ги покри“ облините само со мрежа (ФОТО)

Вака изгледа кога Кајли Џенер рекламира дел од своите козметички производи!

Таа рекламира еден од своите козметички производи…

Најмладата милијардерка во светот Кајли Џенер на својот Инстаграм профил објави слика на која рекламира еден од своите козметички производи.

Провокативната Џенер овој пат своите облини „ги покрила“ со мрежно боди.

Погледнете како изгледаат нејзините заносни облини…

View this post on Instagram

@kylieskin available NOW 💗 KylieSkin.com

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close