Ова е девојката што му ја подигнува самодовербата на Лорис Кариус - Слободен печат

Ова е девојката што му ја подигнува самодовербата на Лорис Кариус

Софија Томала е девојка на германскиот голман Лорис Кариус, кој стана омилена личност на навивачите на Реал Мадрид по финалето на Лигата на шампиони во 2018 година. Тогаш со своите киксови на голот на Ливерпул, на Реал му ја донесе титулата.

Оваа Германка му го украде срцето на голманот и му ја подигна самодовербата кога му беше најтешко.

View this post on Instagram

Black bikini – black soul 🖤

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on

Кариус имаше големи психички проблеми по грешките во финалето на Лигата на шампионите, па минатата сезона ја помина во Истанбул со својата поубава половина, каде што се наоѓаше на позајмица во Бешикташ, а бидејќи двете страни се задоволни и наредната сезона ќе го брани голот на црно-белите.

View this post on Instagram

#ootd

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on

Прочитајте и...  Ирина Шајк ја отвори душата: О, Боже, не знам што да правам, се распаѓам…

Прочитај повеќе

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

18 − fifteen =

Прочитај повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат