Обљубено девојче од Скопје – Слободен печат
Хроника

Обљубено девојче од Скопје

Девојчето, според пријавата било обљубено од нејзиното момче, исто така малолетник.  

Ноќеска во полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба. Девојчето, според пријавата било обљубено од нејзиното момче, исто така малолетник.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close