Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО)

Елена Миленковска планира сигурен влез во финалето!

Пејачката Елена Миленковска од Скопје по вторпат ќе си ја проба среќата на најголемото музичко шоу на Балканот, „Ѕвездите на Гранд“.

Таа се натпреваруваше и во минатата сезона, но за жал не успеа да влезе во финалето.

Елена верува дека оваа сезона среќата повеќе ќе и се насмевне, па покрај гласовните способности, таа во ракав има уште еден „џокер“.

Веруваме дека веќе разбирате за каков „џокер“ (деколте) зборуваме…

Фото: Принтскрин

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close