Tag : Елена Миленковска

Еспресо Шоу биз

Најубавото деколте во „Ѕвездите на Гранд“ оваа сезона доаѓа од Скопје (ФОТО)

Слободен печат
Пејачката Елена Миленковска од Скопје по вторпат ќе си ја проба среќата на најголемото музичко шоу на Балканот, „Ѕвездите на Гранд“. Таа се натпреваруваше и...