Најубавите жени на светот одржаа лекција за совршен стил, но Зендаја ги украде погледите (ГАЛЕРИЈА)

На настанот „Elle 2019 Women In Hollywood“ се појавија бројни познати лица, но сепак само некои од нив се издвоија кога станува збор за нивниот стајлинг.

Немаше дрес-код, но холивудските дами главно се определија за елегантни креации во црна боја, а само неколку решија да направат моден излет.

Никол Кидман, Натали Портман, Гвинет Палтроу, Скарлет Јохансон, се само некои од славните диви кои со своето присуство ја разубавеа оваа вечер, но сите погледи ги украде младата Зендаја, потврдувајќи повторно дека го држи стилот во малиот прст и вешто си игра со модата.

Погледнете како изгледаше црвениот тепих синоќа во Лос Анџелес.

The gallery was not found!

 

Прочитајте и...  Нов тренд кај идните невести: Дали ова ќе биде главниот аксесоар на венчавката? (ФОТО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат