20.8 C
Скопје

На секси мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа, ја „фатиле” како од мајка родена (ФОТО)

Заносната колумбиска мисица, модел и актерка, Ариадна Гутјерез (25) освен што одмара во Мајами, ги завршува и деловните обврски.

Убавата Колумбијка во текот на снимањето на еден моден едиторијал на песочната плажа променила неколку различни костими за капење, а случајните минувачи можеле да уживаат во глетката.

Меѓутоа, додека се пресоблекувала, на момент заборавила на папараците кои уловиле нешто што не очекувале…

Додека асистентката ѝ помагала на Гутјерез да го намести горниот дел од бикинито, нејзината брадавица случајно “испаднала”, но тоа не било се.

Уште поинтересен момент следел подоцна кога сексапилната Ариадна го покажала и својот гол задник.

Инаку, Ариадна беше Мис Колумбија во 2014 година, а позната е по изборот за Мис Универзум кога водителот Стив Харви по грешка ја прогласи за победничка.

18+

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Остави Коментар