МОНИКА БЕЛУЧИ и на 55 години остава без здив (ФОТО) - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

МОНИКА БЕЛУЧИ и на 55 години остава без здив (ФОТО)

Италијанската актерка позираше за насловната на магазинот „Soon“ со фризура слична како што имаше во филмот Малена, но сега како блондинка.

Моника Белучи која во септември ќе наполни 55 години на својот инстаграм-профил објави една фотографија од магазинот „Soon“, со која ги воодушеви илјадниците нејзини обожаватели ширум светот.

Убавата актерка е моментно на филмскиот фестивал во Кан во друштво на 18 години помладото момче, францускиот уметник Николас Лефебре. Во врска се од минатата година, а од неодамна и јавно се појавуваат заедно.

Обожавателите се сложуваат дека Моника како блондинка изгледа како божица и многумина сметаат дека и во иднина треба да ја задржи оваа фризура.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close