Марк Ентони објави фотка со Џенифер Лопез и нивната ќерка: Пејачот напиша коментар со кој ќе ве „купи“ (ФОТО) - Слободен печат

Марк Ентони објави фотка со Џенифер Лопез и нивната ќерка: Пејачот напиша коментар со кој ќе ве „купи“ (ФОТО)

Многумина ќе се согласат со тоа дека Марк Ентони (51) и Џенифер Лопез (50) се можеби најдобриот пример како поранешни сопружници треба да се однесуваат по разводот, што се покажа по кој знае кој пат.

Иако двајцата тргнаа по некои патишта и се скрасија покрај нив со нови партнери, славните Џеј Ло и Марк Ентони засекогаш ќе ги врзуваат близнаците кои ги добија од десетегодишниот брак, Еме и Макс.

Џеј Ло сега ужива покрај вереникот Алекс Родриг, заедно со неговите две ќерки и тие се вистинско шестчлено семејство, но честопати објавува фотки и со својот поранешен сопруг и близнаците.

Од друга страна, Марк во вторникот објави преслатка фотка на која позира тој, Џенифер и нивната ќерка Еме, која ги држи двајцата за рака додека оди на училиште.

 

View this post on Instagram

 

Nothing but love between us. @jlo

A post shared by Marc Anthony (@marcanthony) on

Она што е уште почуствително е неговата порака со фотката. „Ништо освен љубов помеѓу нас“.

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Слободен печат

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

7 + six =

Прочитај повеќе

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Слободен печат

Не сте виделе ваква баба: Има 63 години, а изгледа како да има 23! (ФОТО)

Слободен печат

Девет работи кои ќе ви се случат доколку се впуштите во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Кој би рекол: Познатиот актер ги допирал, ги гризел…. (ФОТО)

Слободен печат

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Слободен печат

Дознајте кој хороскопски знак е вашата сродна душа!

Слободен печат