Ќерката на Миле Китиќ позира во бикини какви што секоја девојка би посакала! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ќерката на Миле Китиќ позира во бикини какви што секоја девојка би посакала! (ФОТО)

Елена Китиќ важи за една од најзгодните пејачки на српската естрада.

Ќерката на еден од најпознатите фолк-пејачи на Балканот, Миле Китиќ, Елена Китиќ која исто така заплива во музичките води важи за пејачка со доста истенчен вкус кога станува збор за стајлингот.

Тоа може да се забележи и од нејзините видеоспотови, но најмногу од фотките кои таа ги објавува на социјалните мрежи.

Таков пример е ѝ со последните фотографии кои таа ги сподели на својот профил на Инстаграм.

Елена позира на непозната плажа, а на себе носи доста интересен костим за капење, а како коментар напишала:

– Се чуствувам како модел од 80-те – стои во коментар.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

felt like 80s model

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close