Хајди Клум растури: Кралицата на Халовин повторно со најдобар костим (ФОТО+ВИДЕО)

Хајди Клум повторно се надмина себе си и повторно го докажа статусот кралица на Халовин.

инстаграм

Германската манекенка ја организирала својата „20 Halloween party“ на која таа пристигна маскирана во морничаво зомби, а светските медиуми нејзиниот костим го прогласија за најдобар оваа година.

инстаграм

Хајди, според стариот обичај, со обожавателите на Инстаграм го сподели целиот процес на создавање на костимот на кој се потрошени неколку часа.

инстаграм

Клум на својата њујоршка забава повика бројни познати и непознати пријатели, а Инстаграм утринава го преплавија селфиња со непрепознатливата Хајди.

инстаграм

„Никој, ама баш не го прави ова подобро од тебе“! Погледнете како траеше подготовката…

View this post on Instagram

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Прочитајте и...  Повеќе не живеат во Лос Анџелес - Меган и Хари повторно се преселија во нова вила до уште попознати соседи

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат