Девојки, овие зимски фустани мора да ги имате по секоја цена (ФОТО)

Овој модел на фустан ќе биде голем хит. Ќе ве грее во текот на ветровитите денови, а истовремено ќе бидете и одлично стилизирани. Ова е идеален модел за поопуштени варијанти и за оние денови кога сакате да изгледате лежерно, но во тренд.

Предимензионираниот џемпер-фустан е одличен начин во својот плакар да додадете парче што дава огромен комфор.

Кратки, долги или миди-модел, за кој и да се одлучите нема да згрешите.

Прочитајте и...  Евтин и едноставен трик со кој вашите алуминиумски садови повторно ќе светат

Моделот со ролка ќе го нагласи вашето лице. Доколку со овој стајлинг ја врзете косата, ќе изгледате како вистинска трендсетерка.

Со моделот во црна боја нема грешка. Одличен избор за оние што обожаваат класични и сигурни варијанти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diletta Bonaiuti (@dilettabonaiuti) on

Пократкиот модел на овој фустан може да биде одличен избор за вечерно излегување. Додајте сако врз фустанот и подготвени сте за незаборавна забава.

 

View this post on Instagram

 

Rain boots on 🌧

A post shared by Débora Rosa (@deborabrosa) on

За оние посмелите, тука е и моделот со гол грб, кој изгледа многу моќно.

 

View this post on Instagram

 

Flash-back to good old Paris Days🥐 Photo by @tommyton

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

Прочитај повеќе

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат

ХОЛОГРАМ на Витни Хјустон тргнува на турнеја, семејството вели дека „таа би го сакала тоа“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Го сакате Хари Потер? Ова се места кои морате да ги видите ако патувате во Лондон

Слободен печат

Пејачката заврши во болница: Ја скрши коската работејќи го она што најмногу го сака (ФОТО)

Слободен печат

Џеј Ло во најсексапилното деловно издание досега! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

единаесет + тринаесет =

Прочитај повеќе

Заев во неформално издание и откри на јавноста која му е омилена песна! (ФОТО)

Слободен печат

Хелена Роза може да биде горда на својата наследничка: Нејзината ќерка Кјара е „бомба“! (ФОТО)

Слободен печат

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Слободен печат

Ова е најдобрата песна за изминатата година: Дали ви се допаѓа? (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијанo Роналдо ја плаќа својата девојка Џорџина! Откриено е и колку ѝ е платата!

Слободен печат

Моден хорор: Ова се најлошо облечените жени на доделувањето на „Брит“ наградите! (ФОТО)

Слободен печат