Деветгодишно дете каснато од куче скитник – Слободен печат
Хроника

Деветгодишно дете каснато од куче скитник

На 28.04.2019 година во 20.45 часот во Полициската станица Кисела Вода, М.Т.(21) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 19.00 часот на ул.„Емил Зола“ неговиот деветгодишен син бил каснат од куче скитник во пределот на десната нога.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close