БИГ МАМА во прегратка на познат ТУРСКИ АКТЕР (ФОТО)

Мината недела познатата пејачка, Биг Мама беше постојано дел од жолтиот печат за нејзината врска со турскиот актер Серхат Казнарпинар, познат по улогата на „Џихан“ во супер позната турска серија „Прости ми“.

Сите сомнежи за нејзината врска се појавија по објавувањето на фотографија од Биги, во која таа е со актерот.

РТВ21

По оваа слика и по комнетарите, Биг Мама не даде никакво објаснување за што станува збор. Наспроти молкот, таа повторно предизвика реакции за нејзината врска со Серхан. На социјалната мрежа „Инстаграм“ таа објави прекрасна фотографија во која се појавува среќна покрај актерот.

„Во овие студени денови ќе ви донесам малку љубов“ – стои во описот на фотографијата, што предизивика сомнежи околу тоа дали навистина има нешто ново во нејзиниот приватен живот. Според сликите што таа ги објавува, може да се разбере дека албанската пејачка и познатиот турски модел се во љубовна врска, јавува ТВ21. Останува да се види со текот на времето која е вистината.

View this post on Instagram

Cheers for my life ! ❤️

A post shared by BigMama (@bigitos) on

View this post on Instagram

Günaydın 😎

A post shared by S E R H A T (@serhatkaynarpinar) on

View this post on Instagram

Dünyadaki en iyi renk size yakışan renktir. @tweenofficial

A post shared by S E R H A T (@serhatkaynarpinar) on

Прочитајте и...  Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат