Албино манекенка прави светска кариера: Бев најчудната Казахстанка, а сега велат дека сум убава! (ВИДЕО) - Слободен печат

Албино манекенка прави светска кариера: Бев најчудната Казахстанка, а сега велат дека сум убава! (ВИДЕО)

Тинејџерката Аселја Калаганова целиот свој живот и зборувале дека е една чудна, но дека сепак за нејзината убавина постои место под сонцето.

Оваа девојка почнала да се фотографира на својот Инстаграм со својата родена сестра, која исто така е родена со албино пореметување, па па така нивната необична убавина одекна во светот.

Денеска на Аселја и нудат договори многу светски модни компании, а тоа и помогна да се избори со фактот деак е поинаква.

Во видеото на текстот погледнете ја нејзината приказна.

Прочитај повеќе

Ова е вистинскиот начин како да користите спреј за коса!

Слободен печат

Џенифер Лопез не може да го дочека Супер Боул: Погледнете како се подготвува (ВИДЕО)

Слободен печат

Љубовта им цвета: Познати парови кои опстанаа заедно (ФОТО)

Слободен печат

Сè ќе ви оди од рака: Ако сте родени во овој знак, добро искористете го периодот од 25 јануари до 5 февруари!

Слободен печат

Селфи по породување кое стана хит, ќе ви стане јасно кога ќе ја видите целата слика (ФОТО)

Слободен печат

Лив Тајлер откри зошто и е непријатно на концертите на нејзиниот татко – „Тој прави работи од кои се срамам!“

Слободен печат

Остави Коментар

two × one =

Прочитај повеќе

Девет женски особини кои мажите ги обожаваат!

Слободен печат

Бред Пит одговори на прашањето дали Џенифер Анистон ќе му биде партнерка за Оскарите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Таткото на Меган Маркл изнесе интимни семејни детали – Светот е запрепастен! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Инспирација за сите генерации: Кристи Бринкли (65) демонстрираше како изгледа совршениот стајлинг за ладни денови! (ФОТО)

Слободен печат

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат