Журка во Атина: Како Цеца му го честиташе роденденот на Врањеш

Фудбалерот Огнен Врањеш во Атина направи журка за својот 30. роденден, а негова главна гостинка беше Цеца.

На забавата присуствуваше и неговата петгодишна ќерка, која исто така славеше роденден, а фудбалерот цела вечер не се одвојуваше од неа.

ognjen-vranjes-rodjendan1
Facebook

Огнен веднаш седна во првиот ред и уживаше во музиката, а Цеца се појави во долг фустан и отпеа неколку од нејзините најпознати хитови.

„Би сакала да му го честитам роденденот на домаќинот, како и на неговата ќеркичка, нека ни бидат живи и здрави 100 години и секако најсреќни на светот“, им честиташе Цеца и продолжи да ги пее своите песни.

Kurir.rs

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат