Виц на денот – Висина

Отишја Кумановац с’с девојку у дискотеку да играв, она висока 180, а он 160. – Колко си висок? – 180, ти? – И ја, само не знам што ми е овај вечер.

Прочитајте и...  Седум лица ја загубија битката со коронавирусот, нови 45 заразени

Прочитај повеќе

Познатата водителка во тесни хеланки вежбаше пред Владата на Република Македонија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Руското Обвинителство посака да го сослуша Навални во Германија

Слободен печат

Можеби не освои награда на „Макфест“, но дефинитивно имаше најдобро деколте меѓу колешките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Експертите за инцидентот во Ѓорче Петров: Говорот на омраза е последица на „пумпањето“ национализам

Слободен печат

Провокативниот албум на Мадона кој постави историски рекорди! (ФОТО)

Слободен Печат

Да се фатат последните летни денови: Викторија Лоба во секси-бикини ужива на плажа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

Слободен Печат

Милошоски: Владата да најде решение децата со посебни потреби да се вратат на настава

Весна Тодоровска

МВР отвори истрага: Го нема ниту мртовецот ниту сторителите кои го украдоа од струмичката болница

Слободен печат

Лице на Балканот: Три Македонки се враќаат со три титули од Србија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Седум лица ја загубија битката со коронавирусот, нови 45 заразени

Слободен печат

ВИДЕО | Масовна тепачка во Струмица: Излегле од судница па се степале пред Основниот суд

Слободен печат