Ванда го украси меѓуножјето и без срам објави видео од тетовирањето (ВИДЕО)

Сопругата на Маури Икарди, Ванда Нара продолжува да го привлекува вниманието на медиумите, а со последниот настап отиде и чекор понатаму.

Во последно време во центарот на јавноста на семејството Икарди, беше Мауро кој игра во фантастична форма во дресот на ПСЖ, но Ванда пронајде начин да го сврти вниманието кон себе.

Бидејќи е познато дека во нејзиниот речник не постои зборот „срам“, таа одлучи да објави кратко видео од нејзиното тетовирање. Во тоа нема ништо спорно доколку Ванда не сними како иглата поминува покрај нејзиното меѓуножје. За каква илустрација се одлучи Ванда на нејзиниот интимен дел сè уште не открива.
Провокативното видеото од тетовирањето на Ванда Нара можете да го видите на овој ЛИНК.

Прочитајте и...  РК Охрид: Еден ракометар и член на клубот позитивни на Ковид-19

Прочитај повеќе

Кулушевски ја најави победата на Јуве, успешно деби и за Пирло! (ВИДЕО)

Слободен печат

АТП Мастерс: Шварцман за титулата против Ѓоковиќ во Рим

Слободен печат

Паратичи потврди: Нема договор со Суарез, не е само Џеко опција!

Слободен печат

Џумхур разочаран: Не можам да играм на „Ролан Гарос“ поради тренерот!

Слободен печат

РК Охрид: Еден ракометар и член на клубот позитивни на Ковид-19

Слободен печат

Ливерпул шампионски на „Стемфорд бриџ“, Мане го урна Челси! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Браво Иџе: „Летечкиот Македонец“ триумфираше на трката во Италија! (ФОТО)

Слободен печат

ММА тренер со нож ги тера борците да се движат околу кафезот! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Ти си неверојатен“: Ѓоковиќ лут кон судијата поради спорна одлука! (ВИДЕО)

Слободен печат

1МФЛ: Седум гола на Чаир, среќен финишот за Шкупи и Борец!

Слободен печат

Ѓоковиќ ќе игра за петтата титула во Рим

Слободен печат

Прва победа за Вињалес сезонава во Мото ГП шампионатот

Слободен печат