Тажни фотографии од Бритни Спирс! Пејачката фатена како излегува од болница, а само да видите како е облечена! (ФОТО) - Слободен печат

Тажни фотографии од Бритни Спирс! Пејачката фатена како излегува од болница, а само да видите како е облечена! (ФОТО)

Славната Бритни Спирс (38) веќе 12 години води борба со своето ментално здравје, а дека и понатаму не е се во ред покажуваат и новите фотографии.

Истите се направени кога Бритни излегувала од клиниката во Лос Анџелес заедно со своето обезбедување.

Фото: Профимедиа

Поп-принцезата на фотографиите изгледа растроена, несредена и нималку среќна. Покрај несредената фризура и размачкната шминка, Бритни на себе носи фармерки и бела маичка под која нема градник.

Колку не и било грижа што има облечено, говои и фактот што на нозете пејачката носела отворени сандали и бели спортски чорапи.

Фото: Профимедиа

Факт е дека со Спирс повторно нешто не е во ред, а нејзините загрижени обожаватели пред два дена токму за тоа „расправаа“ на Инстаграм. Причината беше видео кое Бритни го објави, а на кое таа танцува во својот дом.

Причината за полемиката на фановите била тоа што Бритни на видеото имала премногу јака шминка околу очите, а нејзините обожаватели претпоставуваа дека таа не се избањала неколку дена.

Инаку нејзиниот менаџер во март 2019 изјави не се знае дали некогаш Бритни повторно ќе прави концерти…

Прочитај повеќе

Го најавуваа како следниот Дикаприо или Мет Дејмон, а тој само „исчезна“

Слободен печат

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Слободен печат

Го срушила гинисовиот рекорд: Тинејџерка од Индија ја има најдолгата коса на светот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Слободен печат

Васил Гавранлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Слободен печат

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

2 × 1 =

Прочитај повеќе

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Слободен печат

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Слободен печат

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Слободен печат

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Слободен печат

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Слободен печат