Tag : женски

Вести Економија

Се зголемува субвенцијата за задржано женско јагне

Слободен печат
Од досегашните 700 сега државата дава финансиска поддршка во висина од 1500 денари за секое задржано женско јагне, со што вкупната субвенција доколку се вкалкулира...
Еспресо Секс

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Слободен печат
Женскиот изглед е важен за мажите, но не и пресуден кога е во прашање вистинската љубов. Во продолжение погледнете кои квалитети мажите ги ценат многу...
Жена Магазин

6 женски имиња кои ПРИВЛЕКУВААТ БОГАТСТВО: Родителите им обезбедиле СРЕЌА ЗА ЦЕЛ ЖИВОТ!

Слободен печат
Биоенергетските експерти велат дека името, благодарение на својствена енергија, може да влијае на судбината на неговиот сопственик. Се испостави дека носителите на овие имиња никогаш...
Еспресо Шоу биз

Тамара е најдобриот женски евровизиски вокал за 2019

Слободен печат
Тамара Тодевска благодарение на моќниот вокал и прекрасниот настап на Евровозија оваа година се закити со уште еден трофеј, кој всушност е и прв трофеј...