ФОТО | Здивот ни застана: Деколтето на Марјана Станојковска ни го разведри денот!

Инстаграм профилот на Марјана Станојковска нè хипнотизира. Нашата позната манекенка и лото – девојка не воодушевува со својата убавина и прекрасните фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи.   View this post on Instagram   A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) Облечена во елегантни тоалети, но и секојдневни, лежерни комбинации на облека, манекенката го привлекува …

ФОТО | Здивот ни застана: Деколтето на Марјана Станојковска ни го разведри денот! Read More »