• војвотка

ГАЛЕРИЈА | „Тајм“ 100: Меган и Хари меѓу највлијателните личности во светот

Магазинот „Тајм“ ја објави својата традиционална листа на највлијателните луѓе во светот од различни области. Пинцот Хари (37) и неговата сопруга Меган Маркл (40) се меѓу 100 -те највлијателни луѓе во 2021 година според изборот на „Тајм“.   View this post on Instagram   A post shared by Lady Janelle (@royalreplimeghan) Меган е облечена во …

ГАЛЕРИЈА | „Тајм“ 100: Меган и Хари меѓу највлијателните личности во светот Read More »