8 C
Скопје

Tag : тупаници

Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната сопруга тврди дека славниот милионер ја тепал: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат
Само неколку дена откако е хоспитализиран поради аневризма на мозокот, музичарот Др. Дре е обвинет од неговата сега веќе поранешна сопруга Никол Јанг за насилство...
Хроника

Жители на Радовиш делеле „правда” со тупаници пред зградата на Судот

Слободен печат
По одложен судски спор во Основниот суд во Радовиш две групи од по пет лица продолжиле да делат „правда” со тупаници пред судската зграда, информираат...