• трудничкиот

ВИДЕО | Каде исчезна трудничкиот стомак на Меган Маркл: На најновото видео, Меган повеќе не е бремена?

Хари го најавува својот најнов проект, а Меган го следи. Но тука нешто е чудно. Овој пат Меган нема труднички стомак, иако би требало да се породи ова лето… Војвотката од Сасекс, 39-годишната Меган Маркл, би требало ова лето да го роди своето второ дете, ќерката чие доаѓање го најави во интрвјуто кај Опра Винфри. …

ВИДЕО | Каде исчезна трудничкиот стомак на Меган Маркл: На најновото видео, Меган повеќе не е бремена? Read More »