Tag : трето коло

Останатo Спорт

Надал го преживеа „циркусот“ на Кирјос! (ВИДЕО)

Слободен печат
Беше тоа „војна“ на двајцата тенисери кои како што е веќе познато и не се наоѓаат во некои добри односи. Се гледаше тоа и во...
Останатo Спорт

Ѓоковиќ без проблеми против Кудла (ВИДЕО)

Слободен печат
Американецот Кудла немаше сили против Ѓоковиќ да ја продолжи серијата на изненадувања кои ги красат овие први денови на терените во Лондон. Србинот со фуриозна...