Tag : The Haunting of Bly Manor

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Пристигна трејлерот за најстрашната серија на Нетфликс (ВИДЕО)

Слободен печат
Нетфликс го објави првиот официјален трејлер за долгоочекуваната серија „The Haunting of Bly Manor“, продолжението од досега најфалената хорор серија 2018 година – “The Haunting...
Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Сагата продолжува – Погледнете го застрашувачкиот трејлер за серијата „The Haunting of Bly Manor” (ФОТО)

Слободен печат
Иако втората сезона е приказна за себе (не ја продолжува приказната од првата), одделни актери ќе ги репризираат своите улоги… По многу успешната прва сезона...