2 C
Скопје

Tag : тепал

Магазин Магазин слајдер Сцена

Поранешната сопруга тврди дека славниот милионер ја тепал: Ми држеше пиштол во главата, ме удираше со тупаници

Слободен печат
Само неколку дена откако е хоспитализиран поради аневризма на мозокот, музичарот Др. Дре е обвинет од неговата сега веќе поранешна сопруга Никол Јанг за насилство...
Жена Магазин Магазин слајдер Слајдер Филм и ТВ

Од пеколот до врвот во Холивуд: Татко ѝ ја претставувал како сопруга, а кога не била послушна, брутално ја тепал и ја силувал (ФОТО)

Слободен печат
Холивуд и денес е немилосрдно место, а дури во 21 век отворени се некои болни теми за жените кои во тој суров свет се обидуваат...
Вести Македонија

Очув тепал едногодишно дете

По спроведена истражна постапка, Основното јавно обвинителство Скопје до Основниот кривичен суд Скопје поднесе Обвинителен акт против 34-годишен скопјанец за кривично дело запуштање и малтретирање...
Хроника

Битолчанец и се заканувал и ја тепал сопругата

Основното јавно обвинителство Битола поднесе обвинителен акт против 31-годишен жител на Битола кој е обвинет за загрозување на сигурноста, за неизвршување судска одлука и за...
Хроника

Босанец тепал Швеѓанка во Скопје

Горан Наумовски
Јавното обвинителство поднесе обвинение за државјанина на Босна и Херцеговина. Тој е обвинет за грабнување и за кривично дело телесна повреда. Во обвинителниот акт пишува...