• Татјана Лазаревска

ФОТО | Пејачката Татјана Лазаревска позира како вистинска Мерилин Монро

Нашата позната фолк пејачка Татјана Лазаревска која извесно време живее и работи во Мелбурн, Австралија, редовно споделува фотографии од себеси и семејството на социјалните мрежи. Често можеме да видиме фотографии од нејзините релаксирани дружби, настани на кои пее, прошетки со сопругот и децата, но и фотосесии во кои Татјана изгледа како од насловните страници. Последните …

ФОТО | Пејачката Татјана Лазаревска позира како вистинска Мерилин Монро Read More »